A programról ide kattintva is tájékozódhat.
2018. augusztus 22., szerda
Etnopolis (Szabadka város főtere)
10.00 óra
Régi mesterségek bemutatója
15.00 óra
Ki játszik ilyet…?
Az Aranykapu játszóház programja
17.00 óra
Zenebuli Kiss Anikóval
Az Aranykapu játszóház programja
Népkör MMK
17.00 óra
X. EX libris kiállításmegnyitó és díjkiosztó
Etnopolis (Szabadka város főtere)
20.00 óra
Táncpanoráma – a Kecskemét táncegyüttes és a Népkör MMK Róna táncegyüttes közös műsora
21.00 óra
Angol est a Simply English zenekarral
Liverpool Pub
Népkör MMK
22.30 óra
Fesztiválklub
DJ IRVINE - welcome party
Nemzetek táncháza
Interetno – nap Kiskunhalason
2018. augusztus 23., csütörtök
Etnopolis (Szabadka város főtere)
10.00 óra
Régi mesterségek bemutatója
14:00 óra
Meet & Eat
Tatárföld, Gurinović vendéglő
Mexikó, Bates vendéglő
15.00 óra
Ki játszik ilyet...Paraguayjal?
Az Aranykapu játszóház programja
18.00 óra
Meet & Eat Paraguay, The Code vendéglő
20.00 óra
NYITÓCEREMÓNIA – A fesztivál vendégegyütteseinek ünnepélyes bemutatkozása
Népkör MMK
22.00 óra
Fesztiválklub
DJ IRVINE - karaoke night
Nemzetek táncháza
2018. augusztus 24., péntek
Etnopolis (Szabadka város főtere)
10.00 óra
Régi mesterségek bemutatója
15.00 óra
Ki játszik ilyet...Kolumbiával?
Az Aranykapu játszóház programja
17.30 óra
Csavargó táncház
18.00 óra
Meet & Eat Kolumbia, Caffe Hausbrandt
19.30 óra
Dresch Vonós Quartett koncert
20.30 óra
Táncpanoráma – A fesztivál vendégegyütteseinek ünnepélyes bemutatkozása
Népkör MMK
22.00
Fesztiválklub
DJ IRVINE – Gatsby party
Nemzetek táncháza
Interetno – nap Szenttamáson
2018. augusztus 25., szombat
Etnopolis (Szabadka város főtere)
10.00 óra
Régi mesterségek bemutatója
15.00 óra
Ki játszik ilyet...Mexikóval?
Az Aranykapu játszóház programja
14.00 óra
A Pannon rádió élő műsora a fesztiválról
14:00 óra
Meet & Eat Jakutföld, Denis pizzeria & restaurant
17:00 óra
Kerekítő, mondókás móka 0-3 éveseknek Varga Imolával
Az Aranykapu játszóház programja
18.00 óra
Meet & Eat Mexikó, LaCantina
19.30 óra
A Heveder zenekar koncertje
20.30 óra
Táncpanoráma – A fesztivál vendégegyütteseinek bemutatkozása
22:00 óra
Meet & Eat Panama, Dolce Vita caffe & wine bar
Népkör MMK
22.00 óra
Fesztiválklub
DJ IRVINE– Latin est és álarcosbál
Nemzetek táncháza
Interetno – nap Zentán
2018. augusztus 26., vasárnap
Szent Teréz-székesegyház
11.00 óra
Igeliturgia a fesztivál résztvevőivel
Népkör MMK
12.00 óra
Szeretetasztal – Vendégeljük meg a világot!
Etnopolis (Szabadka város főtere)
10.00 óra
Régi mesterségek bemutatója
15.00 óra
Ki játszik ilyet...Panamával?
Az Aranykapu játszóház programja
16.30 óra
Mátyás az igazságos
Időutazás a Mátyás király korabeli Magyarországra az Aranygyapjú társulattal
Az Aranykapu játszóház programja
19.00 óra
A fesztivál résztvevőinek ünnepélyes felvonulása
19.30 óra
ZÁRÓCEREMÓNIA
Népkör MMK
23.00 óra
Fesztiválklub
DJ IRVINE és DJ ENDY DEE – Goodbye party
FESZTIVÁLZÁRÓ MULATSÁG